Info
Follow me on
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Ja na instagramie
Moje maszyny
Wykres roczny
Z Archiwum X
- 2020, Grudzień1 - 0
- 2020, Październik1 - 1
- 2020, Wrzesień4 - 1
- 2020, Sierpień7 - 0
- 2020, Lipiec6 - 1
- 2020, Czerwiec6 - 3
- 2020, Maj8 - 5
- 2020, Kwiecień4 - 4
- 2020, Marzec3 - 2
- 2020, Luty1 - 2
- 2020, Styczeń1 - 0
- 2019, Grudzień2 - 2
- 2019, Listopad1 - 0
- 2019, Październik3 - 0
- 2019, Wrzesień5 - 2
- 2019, Sierpień7 - 8
- 2019, Lipiec7 - 6
- 2019, Czerwiec10 - 11
- 2019, Maj8 - 0
- 2019, Kwiecień5 - 10
- 2019, Marzec4 - 3
- 2019, Luty3 - 3
- 2018, Grudzień1 - 2
- 2018, Listopad4 - 6
- 2018, Październik11 - 11
- 2018, Wrzesień11 - 17
- 2018, Sierpień14 - 23
- 2018, Lipiec14 - 37
- 2018, Czerwiec12 - 14
- 2018, Maj15 - 30
- 2018, Kwiecień12 - 19
- 2018, Marzec7 - 2
- 2018, Luty1 - 0
- 2018, Styczeń3 - 0
- 2017, Grudzień3 - 4
- 2017, Listopad2 - 10
- 2017, Październik8 - 13
- 2017, Wrzesień8 - 14
- 2017, Sierpień16 - 21
- 2017, Lipiec15 - 13
- 2017, Czerwiec15 - 9
- 2017, Maj11 - 12
- 2017, Kwiecień12 - 11
- 2017, Marzec13 - 8
- 2017, Luty6 - 19
- 2017, Styczeń3 - 8
- 2016, Grudzień3 - 4
- 2016, Listopad5 - 4
- 2016, Październik9 - 3
- 2016, Wrzesień16 - 35
- 2016, Sierpień13 - 36
- 2016, Lipiec17 - 41
- 2016, Czerwiec15 - 29
- 2016, Maj14 - 27
- 2016, Kwiecień15 - 21
- 2016, Marzec11 - 22
- 2016, Luty9 - 8
- 2016, Styczeń5 - 11
- 2015, Grudzień8 - 8
- 2015, Listopad6 - 3
- 2015, Październik10 - 10
- 2015, Wrzesień17 - 25
- 2015, Sierpień23 - 20
- 2015, Lipiec23 - 14
- 2015, Czerwiec21 - 12
- 2015, Maj17 - 6
- 2015, Kwiecień14 - 4
- 2015, Marzec10 - 8
- 2015, Luty6 - 2
- 2015, Styczeń1 - 2
- 2014, Grudzień4 - 2
- 2014, Listopad6 - 0
- 2014, Październik9 - 0
- 2014, Wrzesień14 - 10
- 2014, Sierpień17 - 10
- 2014, Lipiec18 - 15
- 2014, Czerwiec21 - 7
- 2014, Maj17 - 10
- 2014, Kwiecień13 - 21
- 2014, Marzec16 - 38
- 2014, Luty10 - 32
- 2014, Styczeń7 - 13
- 2013, Grudzień8 - 18
- 2013, Listopad2 - 2
- 2013, Październik19 - 16
- 2013, Wrzesień15 - 2
- 2013, Sierpień7 - 6
- 2013, Lipiec12 - 18
- 2013, Czerwiec23 - 28
- 2013, Maj20 - 27
- 2013, Kwiecień21 - 18
- 2013, Marzec4 - 2
- 2013, Luty3 - 2
- 2013, Styczeń2 - 2
- 2012, Listopad4 - 2
- 2012, Październik7 - 0
- 2012, Wrzesień11 - 2
- 2012, Sierpień19 - 6
- 2012, Lipiec19 - 2
- 2012, Czerwiec12 - 4
- 2012, Maj6 - 2
- 2012, Kwiecień13 - 1
- 2012, Marzec3 - 0
- 2012, Styczeń5 - 4
- 2011, Grudzień9 - 8
- 2011, Listopad12 - 0
- 2011, Październik10 - 0
- 2011, Wrzesień1 - 0
- 2011, Sierpień1 - 0
- 2011, Lipiec12 - 10
- 2011, Czerwiec14 - 16
- 2011, Maj5 - 18
- 2011, Kwiecień6 - 9
- 2011, Marzec9 - 24
- 2011, Luty1 - 0
- 2010, Grudzień1 - 0
- 2010, Listopad6 - 0
- 2010, Wrzesień3 - 1
- 2010, Sierpień10 - 0
- 2010, Lipiec9 - 27
- Dystans 27.30km
- Teren 2.00km
- Czas 01:37
- SpeedAVG 16.89km/h
- SpeedMaxxx 49.50km/h
- Kalorie 860kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
:)
Wtorek, 21 czerwca 2011 · dodano: 22.06.2011 | Komentarze 0
Nie daleko,ale za to w doborowym towarzystwie:p Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 13.90km
- Teren 3.00km
- Czas 00:52
- SpeedAVG 16.04km/h
- SpeedMaxxx 51.20km/h
- Kalorie 439kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Okolicznie ;)
Piątek, 17 czerwca 2011 · dodano: 18.06.2011 | Komentarze 0
Standardowy przejazd,roznica taka ze po/w trakcie burzy/deszczu i w konsekwencji i ja i rower zostalismy przemoczeni:/Ale radosc z wycieczki i tak byla!:D
Kategoria Do 20km
- Dystans 21.40km
- Teren 1.00km
- Czas 01:21
- SpeedAVG 15.85km/h
- SpeedMaxxx 53.00km/h
- Kalorie 688kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Rekreacyjnie
Czwartek, 16 czerwca 2011 · dodano: 17.06.2011 | Komentarze 0
Po długim i wyczerpującym dniu oczekiwania na rower,chwila wolności:)Trasa standardowa,z dodatkiem kołowania nad domem:)
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 48.90km
- Teren 2.00km
- Czas 02:33
- SpeedAVG 19.18km/h
- SpeedMaxxx 53.30km/h
- Kalorie 1625kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Nowy Sącz-Stary Sacz-Łącko-Stary Sącz-Nowy Sacz
Niedziela, 12 czerwca 2011 · dodano: 12.06.2011 | Komentarze 2

Pierwszy raz z bratem tak daleko:)© Izona
To miała być wycieczka na Słowację:p
Allleeee z samego rana pojawiły się pewne komplikacje, wiec wybrałam trasę krótsza.
Pojechałam do Łącka:)
Wycieczka była w tamte strony number one:)
Fajnie było, później wracałam przez Stary Sącz:)
Następną planuje na Przehybe:)
Ktoś chętny?:)
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 29.30km
- Czas 01:52
- SpeedAVG 15.70km/h
- SpeedMaxxx 54.10km/h
- Kalorie 912kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
DUMA:)
Piątek, 10 czerwca 2011 · dodano: 10.06.2011 | Komentarze 0

Zamek w Nowym Sączu, a raczej jego ruiny;)© Izona
To byla wycieczka do Nowego...:p
taka niby zaplanowana a niby spontaniczna:p
a dlaczego?:D
a dlatego,ze do konca planowalam jechac autobusem,ale ale moj zapal rowerowy jak zwykle wziął górę :)
A skad duma w tytule?:D
A stad ze jestem dumna z siebie,ze nareszcie wyciagnelam/przekonalam do takich wypadow rowerowych moja starsza siostre:p
Mam nadzieje ze ona tego teraz nie odchoruje jakimis powaznymi zakwasami:p
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 25.10km
- Teren 2.00km
- Czas 01:28
- SpeedAVG 17.11km/h
- SpeedMaxxx 49.90km/h
- Kalorie 802kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Czy to droga na EURO 2012?!
Środa, 8 czerwca 2011 · dodano: 09.06.2011 | Komentarze 0
Mialam w planie przejechac jeszcze robiona obwodnica nad Dunajcem,ale,ale na planach sie tylko skonczylo:(Panowie ze sluzby drogowej mi zamkneli owa droge:/
szkoda bo przynajmniej bym wiedziala ile im jeszcze pracy zostalo ale i tak chyba maja zamiar zdazyc przed EURO:)
POWODZENIA!:p
pojechalam wiec droga obok i takie kolko zrobilam:p
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 27.20km
- Teren 2.00km
- Czas 01:42
- SpeedAVG 16.00km/h
- SpeedMaxxx 52.30km/h
- Kalorie 831kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Nad Dunajcem:)
Wtorek, 7 czerwca 2011 · dodano: 08.06.2011 | Komentarze 0
Mam dwa powody zeby czesciej wyjezdzac nad Dunajec:pPierwszy (najwazniejszy:p) MAM WAKACJE!:D
Drugi (rownie wazny:d) MAM WAKACYJNA POGODE!xD
stawy nad Dunajcem w tygodniu mniej oblezone niz to ma miejsce w weekendy wiec mozna poszalec i nawet wygodna miejscowke do opalania dorwac:)
Jak mi sie uda to nawet zdjecie z tej wycieczki wrzuce:) ale to potem:p
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 14.40km
- Czas 00:57
- SpeedAVG 15.16km/h
- SpeedMaxxx 49.30km/h
- Kalorie 424kcal
- Sprzęt Giant Brass 2
Tester :D
Poniedziałek, 6 czerwca 2011 · dodano: 08.06.2011 | Komentarze 0
Nooo:Pod tego wpisu moje dane beda BARDZO BARDZO dokladne:p
Juz nie musze obliczac wszystkiego na oko i danych(km) z trasy szukac w mapie googli:p
To wszystko za sprawa nowego FAHRAD COMPUTER'KA:)
PRO Licznik SCIO X-1.6 szaro-czarny-16 funkcji:D
super!
Na jego przetestowanie wybralam sie po okolicy na niedaleka wycieczke.
Juz zapomnialam jaka to przyjemnosc kontrolowac wszystkie swoje poczynania:)
W sumie na liczniku mam juz 69km przejechanych,ale nie zapisywalam tego tutaj odrazu wiec juz nie bede,coby mi znowu niedokladnie cos wyszlo:)
Kategoria Do 20km
- Dystans 28.00km
- Czas 01:15
- SpeedAVG 22.40km/h
- Sprzęt Giant Brass 2
Tarnów
Niedziela, 22 maja 2011 · dodano: 23.05.2011 | Komentarze 2
Wycieczka z misja zeby mamusi zyczenia na Dzien Matki w lokalnym radiu zamowic:) Ale sie nie udalo:( Biuro zamkniete!xDPrzeciez wczoraj byla niedziela!!!:)
Szybko sie z tamtad ulotnilam bo wracajac, za plecami caly czas mialam BURZE!:p
Wszystkie najkrotsze drogi prowadzace do domu zostaly przezemnie wczoraj zaliczone:p
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km
- Dystans 21.00km
- Czas 01:30
- SpeedAVG 14.00km/h
- Sprzęt Giant Brass 2
Po maturalnie!:)
Poniedziałek, 16 maja 2011 · dodano: 18.05.2011 | Komentarze 4

Na dobre i na złe:)© Izona
Jupi matury zakonczone:)
Dla rozluznienia byla wycieczka:p
Postanowilam wybrac sie nad Dunajec na stawy!
WOW! w jakim szoku bylam jak tam zajechalam i ani jednej zywej duszy nie spotkalam:p We wakacje istny jarmark:p
(w tym miejscu szczere podziekowania dla Pana z TIR-a, ktory przepuscil mnie na rondzie:)) gdyby nie on pewnie bym do dzisiaj tam czekala na przejazd:)xD
W sumie lepiej,ze nie bylo ludzi, spokojnie sobie pojezdzilam po tych wszystkich zakamarkach,przez ktore we wakacje nie ma szans przejechac:p
Pozniej wybralam sie na nowo budowana droge przelotowa;p
Jeju jak sie to ciagnie!!!!
Nazwalam to DROGA DO NIKAD! Prawie 8km nieznanej drogi!
Jak nie lasy to, laki,wrecz tzw. ugory,strasznie normalnie!
Raz asfalt, raz zwirek,za chwile znowu 15cm CHODNIK!!! tak w samym centrum buszu:)
Smiesznie to wygladalo:)
Wyjechalam w lekkim szoku;p na normalna, żywa trase:p
W sumie wiem dzieki temu z czego ta przelotowka bedzie zlozona:p
Dwa mosty, dwa ronda i duzo chodnikow:p
Ciekawe czy o drodze rowerowej tez pomyslaxD
Mysle ze czesciej tam bede przejezdzac kontrolujac postepy w budowie:p
Kategoria Więcej jak 20, mniej niż 100km

