Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Izona. Mam przejechane 53867.50 kilometrów w tym 1066.40 w terenie. Kręcę ze średnią 22.33 km/h i się wcale nie chwalę!
  • Czas na siodełku 100d 08h 39m
  • Więcej o mnie.

    Follow me on Strava 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl

    Ja na instagramie

    Znalezione obrazy dla zapytania instagram

    Moje ziomeczki

    Wykres roczny

    Wykres roczny blog rowerowy Izona.bikestats.pl

    Z Archiwum X

    • Dystans 17.60km
    • Teren 2.00km
    • Czas 00:58
    • SpeedAVG 18.21km/h
    • SpeedMaxxx 51.70km/h
    • Kalorie 584kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Wracam-powoli;)

    Wtorek, 4 września 2012 · dodano: 04.09.2012 | Komentarze 0

    Zaczynam się powoli wciągać w kręcenie;)
    Idzie mi to opornie, bo się rozleniwiłam, ale staram się nie poddawać;)
    Do pracy już co prawda raczej się nie wybiorę, bo strasznie zimno i ponuro rano,a zresztą 3 autobusy mnie po drodze w roku szkolnym by mijały-aż głupio, ale to nie oznacza, że po pracy nie strzele szlifa-ot chociażby takiego małego;)
    Praca "siedząca" jest dużo bardziej męcząca, od pracy "chodzącej";)
    Więc koniecznością jest się rozruszać;)
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 18.30km
    • Teren 3.00km
    • Czas 01:03
    • SpeedAVG 17.43km/h
    • SpeedMaxxx 40.10km/h
    • Kalorie 587kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Wyzdrowiałam;D

    Poniedziałek, 3 września 2012 · dodano: 04.09.2012 | Komentarze 0

    Oj potrzymało mnie "dziwne choróbsko";/
    Nawet nie wiem co to było, ale wyglądało na grypę(katar, ból gardła i gorączka), dodatkowo jakieś okropne bóle w plecach i klatce piersiowej!!! Był dzień, że otarłam się o pogotowie z powodu niemożności oddychania;(
    Oj doigrałam się, nie słuchało się mamy jak prosiła "Wolniej, bo się zapalisz!"
    Noi się zapaliłam;/

    Cieszę się, że już jestem zdrowa i że znowu mam ochotę na rowerowanie;)
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 20.30km
    • Teren 2.00km
    • Czas 01:00
    • SpeedAVG 20.30km/h
    • SpeedMaxxx 51.40km/h
    • Kalorie 707kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Zdrowie naj ważniejsze!

    Środa, 29 sierpnia 2012 · dodano: 29.08.2012 | Komentarze 0

    Dzisiaj nie pojechałam do pracy rowerem, z dwóch prostych powodów:
    Po pierwsze:
    -wczoraj byłam u wujka, który mi powietrza do opon dobijał i po tym coś mi koło hamowało, a nie chciało mi się o 21 wieczorem grzebać i szukać winnego;p
    Po drugie:
    -wczorajsza jazda podczas porannego "mrozu" dzisiaj wyraźnie pogorszyła mój stan zdrowia;/
    Jednak po powrocie do domu odkryłam przyczynę "hamowania" koła, naprawiłam ją i nie odpuściłam jazdy testowej po naprawie;)
    Myślę, że przez zły stan zdrowia już raczej do pracy na rowerze się nie wybiorę;/
    Rower zostanie tylko w celach rekreacyjnych;)
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 37.80km
    • Teren 4.00km
    • Czas 01:57
    • SpeedAVG 19.38km/h
    • SpeedMaxxx 48.40km/h
    • Kalorie 1271kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Jechałam, ale ciężko było;/

    Wtorek, 28 sierpnia 2012 · dodano: 29.08.2012 | Komentarze 0

    Chyba się przetrenowałam...,a w dodatku ten mróz(5 stopni Celsjusza) rano w drodze do pracy...
    Organizm mi się zbuntował na maksa;(
    Dość, że katar nie pozwala mi oddychać, to jeszcze coś mi "łupie w kręgosłupie";/
    Pojechałam do tej pracy tak w sumie na siłę i na siłę wróciłam, ciężko, okropnie ciężko i bez przyjemności jeździ się na rowerze, kiedy organizm odmawia współpracy...

    • Dystans 30.50km
    • Czas 01:29
    • SpeedAVG 20.56km/h
    • SpeedMaxxx 44.00km/h
    • Kalorie 1055kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Piątek, weekendu początek;p

    Piątek, 24 sierpnia 2012 · dodano: 24.08.2012 | Komentarze 0

    Wczoraj planowałam do pracy jechać rowerem i udało się, aleee....
    rano mój wyjazd stanął pod znakiem zapytania!
    Budze się przed 5 spoko, 10 minut później taka ulewa przyszła, że już zrezygnowałam z rowerowania,przebrałam się "w biurowe" iiiii o 6 Słońce wyszło, pokonało chmury, a ja wsiadłam na rower, pokonałam lenia i kałuże;D
    ;)
    Nienawidze wracać w piątek do domu rowerem, bo kierowcy jada na "podwójnym gazie"! W ogóle mnie nie zauważają, a już większość powinna się do mnie przyzwyczaić, że "jadę", bo nie pierwszy raz mnie mijają, a większość ludzi jedzie do i z miasta razem ze mną;p
    Dzisiaj miałam policyjną eskortę za plecami więc przez dobre 4km miałam z głowy napalonych kierowców, bo o dziwo, gdy widzieli "pakę" policyjną, jakoś im się przestało śpieszyć;) Dzięki "miśki";)

    • Dystans 36.40km
    • Teren 1.00km
    • Czas 01:48
    • SpeedAVG 20.22km/h
    • SpeedMaxxx 52.80km/h
    • Kalorie 1220kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Kontuzjowana...?!

    Czwartek, 23 sierpnia 2012 · dodano: 23.08.2012 | Komentarze 0

    W poniedziałek po powrocie z pracy stwierdziłam, że kurcze łydka mi nawala...;/
    Tak mnie w niej ściągało, że chodzić nie mogłam, trzeba było kuleć, żeby się jakoś poruszyć...
    Więc co jak co, ale aż takim hardcorem rowerowym nie jestem, żeby z takim bólem na rowerze następnego dnia jechać...
    Odpuściłam dwa dni... I co? I pomogło;)
    Noga jak nowa, zero bólu;p
    I bardzo dobrze, bo mnie już nosiło przez brak rowerowania;)
    Dzisiaj odbiłam sobie trochę kilometrów, szkoda, że (jak to ostatnio jest w zwyczaju) burza mnie goniła, bo ochotę miałam ogromną na dobicie jeszcze kilku;) No cóż... Jutro, też jest dzień;p

    • Dystans 30.30km
    • Teren 2.00km
    • Czas 01:29
    • SpeedAVG 20.43km/h
    • SpeedMaxxx 50.90km/h
    • Kalorie 1037kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Uffffff, ja pier****!

    Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 · dodano: 20.08.2012 | Komentarze 0

    nieporozumienie z tym upałem....;p
    Czy my w Polsce mamy klimat tropikalny?;)
    Jeśli tak, to ja dziękuję;)
    Jadąc do pracy tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, z tego co mnie czeka w drodze powrotnej;p
    A to istna droga krzyżowa!!!
    Strasznie grzało z góry, a z dołu dogrzewało od roztopionej smoły...
    OMG! Ja lubię ciepło i Słońce, ale nie w wydaniu 40 paro stopniowym!;/
    Katorga!;p

    • Dystans 36.70km
    • Teren 4.00km
    • Czas 01:41
    • SpeedAVG 21.80km/h
    • SpeedMaxxx 50.10km/h
    • Kalorie 1287kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Upał, że hej!

    Niedziela, 19 sierpnia 2012 · dodano: 19.08.2012 | Komentarze 0

    Tydzień minął pod znakiem chmur i deszczu, a weekend proszę bardzo-jak marzenie;)
    Rower, aż sam się prosi o wyprowadzenie z piwnicy;)
    Także mówisz i masz!;p
    Ledwo z kościoła wróciłam, zarzuciłam swoje rowerowe wdzianko i gazu, byle do przodu;)
    Oj lało się zewsząd-z nieba żar, ze mnie pot, ale taki urok rowerowania w ponad 30-stopniowym upale...
    Czy narzekam?
    Nieeee, w życiu, jak taka pogoda to ja tylko na rower;)
    P.S: Mama mi dzisiaj uświadomiła, że jestem od tego sprzętu uzależniona...!
    Czy to się leczy?;)

    • Dystans 33.60km
    • Teren 2.00km
    • Czas 01:34
    • SpeedAVG 21.45km/h
    • SpeedMaxxx 47.20km/h
    • Kalorie 1168kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Refleksja;)

    Sobota, 18 sierpnia 2012 · dodano: 18.08.2012 | Komentarze 0

    Aaaaa się wyrwałam;)

    Kolejny raz trasa nie uległa znacząco zmianie;)
    Gdyby nie telefon mamy "Gdzie jesteś? Obiad zaraz będzie" pewnie bym jeszcze pojeździła, ale posłusznie wróciłam na pyszny(jak zawsze) obiad;) Dziękuję mamuś;)
    Skąd tytuł wpisu?
    Bo jest tak, dawniej jeżdżąc na rowerze nie wymagałam od siebie/nie musiałam przejechać ponad 30km/dziennie, żeby poczuć tą dziką satysfakcję z jazdy;)
    Na dzień dzisiejszy 30 km to minimum, którego jak nie wykonam przez dzień, mam wyrzuty sumienia, czuje się źle;)
    Czyżby moje rowerowe ambicję gwałtownie wzrosły?:) Prawdobodobnie;)
    Gdybym miała lżejszy rower ehh, toby były dopiero kilometry!:)
    Rower działa na mnie jak narkotyk-poprostu muszę inaczej wariuję;)

    • Dystans 32.90km
    • Teren 6.00km
    • Czas 01:36
    • SpeedAVG 20.56km/h
    • SpeedMaxxx 49.50km/h
    • Kalorie 1127kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Wariatka?!

    Piątek, 17 sierpnia 2012 · dodano: 17.08.2012 | Komentarze 0

    Jak zwykle rano do... i popołudniu z... pracy;)
    Miała być piękna słoneczna pogoda, a nawet troszkę Słońce nie poświeciło...
    Coś się pogodynkom pomieszało i nie sprawdziło;p
    No cóż bywa...
    Rano do rutynowej trasy dołożyłam przejazd przez kolejna miejscowość;)
    Zyskałam dodatkowe 2km;D
    Hehe jaja jak wracałam do domu;)
    Przejeżdżam przez rynek, jak zwykle tłumy hamujące moją prędkość, a wśród owego tłumu babcia, nazywająca mnie "WARIATKĄ?"
    WTF?;D
    To, że przejeżdżam na rowerze przez deptak ze średnią prędkością 15km/h nie oznacza, że coś z moją głową nie tak;p
    Babciu droga to jest pasja!!!;)
    Polecam;)

    Counterliczniki.com