Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Izona. Mam przejechane 53867.50 kilometrów w tym 1066.40 w terenie. Kręcę ze średnią 22.33 km/h i się wcale nie chwalę!
  • Czas na siodełku 100d 08h 39m
  • Więcej o mnie.

    Follow me on Strava 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl

    Ja na instagramie

    Znalezione obrazy dla zapytania instagram

    Moje ziomeczki

    Wykres roczny

    Wykres roczny blog rowerowy Izona.bikestats.pl

    Z Archiwum X

    • Dystans 28.10km
    • Teren 2.00km
    • Czas 01:58
    • SpeedAVG 14.29km/h
    • SpeedMaxxx 50.80km/h
    • Kalorie 805kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Rowerowa sobota;D

    Sobota, 9 czerwca 2012 · dodano: 09.06.2012 | Komentarze 2

    Sobota wolna od pracy, to między domowymi obowiązkami, obowiązkowy rower;p
    Pogoda nie pewna, ale ja byłam pewna, że mimo deszczu i wiatru chce jeździć!
    I nie popuściłam!
    Ba! Ten deszcz jeszcze bardziej mnie jakoś zmotywował do sprawniejszego kręcenia;)
    Proszę o więcej takich dni jak ten dzisiaj;D

    Teraz ogłaszam przerwę na rower, bo EURO:D

    • Dystans 25.60km
    • Czas 01:29
    • SpeedAVG 17.26km/h
    • SpeedMaxxx 42.50km/h
    • Kalorie 830kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    BIG comeback:)

    Czwartek, 7 czerwca 2012 · dodano: 07.06.2012 | Komentarze 0

    Nareszcie!
    Po wielu zawiłościach w ostatnim czasie, po paru zmianach i kilku faktach, nareszcie udało mi się dorwać rower!
    O boziu tego tlenu to mi brakowało!
    Na dobry "początek" mały wypad we wiejskie tereny. I było git!;p

    • Dystans 15.80km
    • Teren 3.00km
    • Czas 01:07
    • SpeedAVG 14.15km/h
    • SpeedMaxxx 48.90km/h
    • Kalorie 454kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Z muchą w gardle na kolację;/

    Piątek, 11 maja 2012 · dodano: 12.05.2012 | Komentarze 0

    Spokojna jazda jak zwykle tą samą trasą;p
    Tym razem z młodszą siostra, a z powrotem nawet z dwiema innymi weekendowymi rowerzystkami:)
    Jechało się super, bo pogoda super tylko, że...
    w drodze powrotnej złowiłam przez przypadek muchę ;/
    Obrzydlistwo!
    Najgorsze jest to, że do teraz mi w gardle siedzi...:/
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 12.70km
    • Teren 2.00km
    • Czas 01:00
    • SpeedAVG 12.70km/h
    • SpeedMaxxx 49.60km/h
    • Kalorie 337kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Ze starszą siostrą;)

    Środa, 9 maja 2012 · dodano: 10.05.2012 | Komentarze 0

    Po pracy chciałam mieć towarzysza do wycieczki, więc wyciągłam moją starszą siostrę na przejażdżkę...
    Jechało się bardziej rekreacyjnie niż wyścigowo, ale tez bardzo przyjemnie;D
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 15.50km
    • Czas 00:53
    • SpeedAVG 17.55km/h
    • SpeedMaxxx 48.70km/h
    • Kalorie 515kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Rzeźbienie łydki;D

    Wtorek, 8 maja 2012 · dodano: 08.05.2012 | Komentarze 0

    Tak sobie pojechałam po pracy:)
    Koleżanka mi trochę ambicje na ten dzisiejszy rower podjudziła;p
    Powiedziała, że dawniej miałam bardziej widoczny zarys łydki;D
    Teraz tak jakbym mniej jeździła czy coś;D
    W sumie ma racje nie mam tak dużo czasu na rower, jednak każdą wolną chwilę wykorzystuję na przejażdżki:)
    Tofik, jeszcze chwila i łydka znowu będzie kolarska:)
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 15.40km
    • Czas 00:56
    • SpeedAVG 16.50km/h
    • SpeedMaxxx 50.40km/h
    • Kalorie 494kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Wkurzona!

    Sobota, 5 maja 2012 · dodano: 06.05.2012 | Komentarze 2

    Miałam dostać wolne na komunie, to mnie "szefunio", wyjebał-wolnego nie będzie;/
    Z wielkim bólem serca dzisiaj muszę się zebrać do roboty, a nie na komunię na którą tak bardzo chciałam iść...Mam już tej codziennej służby, serdecznie dość!
    Żebym chociaż z tej pracy "charytatywnej" coś miała...
    "Wkurzona" tym faktem wsiadłam na rower, rozładować nerwy, jednak niewiele mi to dało!
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 24.10km
    • Teren 5.00km
    • Czas 01:31
    • SpeedAVG 15.89km/h
    • SpeedMaxxx 50.10km/h
    • Kalorie 727kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Przed i po burzy;/

    Czwartek, 3 maja 2012 · dodano: 03.05.2012 | Komentarze 0

    Dzień zaczął się fantastycznie, jednak później było gorzej, bo zaczęło się chmurzyć, grzmieć i padać;p
    Niby to było chwilowe, ale jednak zakłóciło mi cały porządek dnia;/
    Ale, ale jak człowiek chce to potrafi;D
    Umiejętnie między burzą a pogodą prześlizgłam się na 24 km;D
    Rower to najlepsza rzecz jaką ktoś kiedykolwiek wymyślił;D

    Urok polskiej wsi;D © Izona


    • Dystans 19.30km
    • Teren 5.00km
    • Czas 01:26
    • SpeedAVG 13.47km/h
    • SpeedMaxxx 49.40km/h
    • Kalorie 507kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Pętelka:)

    Wtorek, 1 maja 2012 · dodano: 01.05.2012 | Komentarze 0

    Z siostrą po grillu spalić kalorie;D
    Zwykła najczęstsza trasa:)
    I późniejsze kołowanie nad domem;p
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 12.90km
    • Czas 00:52
    • SpeedAVG 14.88km/h
    • SpeedMaxxx 49.20km/h
    • Kalorie 386kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Po kiełbache na grilla;D

    Poniedziałek, 30 kwietnia 2012 · dodano: 01.05.2012 | Komentarze 0

    Wróciłam z pracy z myślą, że do piątku mam wolne, więc padłą propozycja imprezy z grillem:)
    Tylko, że w niedziele i sobotę też był grill i kiełbasa się skończyła;)
    To ja pędem na rower i najpierw do GROSZKA, potem do CENTRUM i cały zapas "grillowych niezbędników" gotowy:)
    Kategoria Do 20km


    • Dystans 36.50km
    • Teren 6.00km
    • Czas 02:17
    • SpeedAVG 15.99km/h
    • SpeedMaxxx 46.40km/h
    • Kalorie 1089kcal
    • Sprzęt Giant Brass 2

    Do/z pracy;)

    Niedziela, 29 kwietnia 2012 · dodano: 30.04.2012 | Komentarze 0

    Zrobiłam tak jak planowałam;)
    Pogoda iście letnia, zapał do rowerowania ogromny to po co się uzależniać od autobusów?:)
    Zabrałam rower i jazda do pracy:)
    I co? I co? NIE ŻAŁUJĘ:) a gdzie tam, było lepiej niż się spodziewałam;p

    Counterliczniki.com